Питання-відповіді

Як вести облік?

Облік ведеться методом порівняння заправки та витрати по лічильнику, краще за все заправляти ввечері бак "до повного". Водій зранку може подивитися у бак й бути впевненим, що паливо за ніч ніхто не злив, й недостачу на нього не спишуть.

Яка точність підрахунку палива й як перевірити точність вимірів?

Точність вимірів має складати приблизно 1%, у разі розбіжностей треба перевірити колонку й лічильник палива. При вірній організації обліку заправка з витратами по лічильнику має співпадати.

Як обманути систему контролю палива?

При належному контролі за місцями пломбування та перевірки з'єднань на підтікання палива, втручання неможливе. Важливо відзначити, що при частій продувці повітрям при зриві пломби лічильник поступово виходить з ладу і сліди продування добре видно у вимірювальній камері лічильника.

Як обліковується «обратка»?

При установці за схемою «на тиск» обратка скидається в бак до витратоміра і не враховується. Обратку з форсунок ми не змінюємо, при справній паливній системі вона не перевищує 0,5% від витрати палива, тому її можна не враховувати або, попередньо вимірявши, коригувати витрату палива.

Надійність обладнання?

Для механычних лычильників DFM100B гарантія становить - 3 роки , Для імпульсних  DFM90АР і  DFM250D - гарантія становить1,5 роки

На базі нашого підприємства створений регіональний сервісний центр СП ЗАТ Технотон

Як працюють лічильники взимку?

Під час використання палива, яке не «парафінить», витратоміри працюють у штатному режимі.

Як контролювати витрату бензину?

Бензинові двигуна переважно встановлені на легкові авто (в середньому витрата 10л / 100км), для контролю витрати бензину на техніці ми пропонуємо використовувати тільки систему GPS моніторингу без датчиків палива і списувати бензин по пробігу. Такий метод контролю досить точний і не вимагає спеціальних дозволів і допусків для втручання в паливну систему бензинової техніки.

Чи калібруються лічильники DFM?

Ні, всі витратоміри DFM не мають калібровок, постійна висока точність досягається точними геометричними розмірами деталей лічильників. Це серйозна перевага перед обладнанням інших виробників.

Обслуговування лічильників та датчиків DFM?

Це обладнання не потребує обслуговування, важливо своєчасно проводити заміну штатних фільтрів на техніці.

Скільки часу займає монтаж обладнання?

Механічний лічильник DFM 100B: 30 хв – 1,5 год.

Система GPS моніторингу враховуючи витратомір, на вітчизняну техніку і імпортну техніку: 1,5 год – 2,5 год.