Проблеми та їх вирішення під час впровадження обліку палива на підприємстві

Компанія «Інтех-про» пропонує Вам повний комплекс рішень для контролю палива та моніторингу автотранспорту: від установки механічних лічильників палива та GPS моніторингу до автоматичного налагодження обліку всіх параметрів роботи транспортного засобу та побудови диспетчерських пунктів моніторингу автотранспорту на вашому підприємстві.

Перелік розв'язуваних завдань:

1. Установка систем контролю витрати палива на автотранспорті.

2. Установка спеціалізованих систем моніторингу автотранспорту "під ключ".

3. Програмне забезпечення для GPS моніторингу.

4. Контроль видачі палива бензовозами і автозаправними станціями.

Як уникнути проблем з контролем палива на підприємствах?

На кожному підприємстві, яке використовує роботу автотранспорту, більша частина витрат припадає на паливно-мастильні матеріали (ПММ). В результаті високої вартості ПММ, на підприємствах підвищується кількість крадіжок і афер з контролем обліку палива. Звичайними способами відстежити цей факт практично неможливо. Ми пропонуємо одне з найефективніших рішень - лічильники палива (DFM). При використанні високоточних лічильників палива ризик крадіжок або інших несанкціонованих дій значно зменшується, що дозволяє запобігати подібним інцидентам. У разі правильно підібраного обладнання, яке ідеально підходить на вашу техніку і вирішує поставлені завдання, а також при правильно виконаному монтажі обладнання з використанням тільки якісних комплектуючих, замовник отримує відмінно працюючу систему контролю, що дозволяє оптимізувати витрати на ПММ, запобігти крадіжкам і нецільовому використанню техніки підприємства. За допомогою лічильників палива DFM і системи GPS моніторингу ви зможете контролювати:

 • Витрату палива з точністю 1%
 • Витрату палива з точністю 1% на стоянках і в русі
 • Витрату палива на 1 га обробленої площі
 • Мотогодини (час роботи двигуна)
 • Оброблену площу
 • Маршрут, пробіг, графік руху 
 • Кількість, тривалість стоянок і / або зупинок 
 • Проходження планового техобслуговування 
 • За допомогою даних про швидкість руху - якість виконання робіт в полі і т.д.
 • Температуру двигуна, тиск масла, дані з різних датчиків 

Принцип роботи та висока якість виконання лічильників палива DFM дозволяють використовувати їх на різній техніці і стаціонарних силових установках, а правильний вибір схеми монтажу і додаткового устаткування, дозволить налагодити облік на транспортних засобах з самою вибагливою паливною системою. Принцип роботи лічильників палива DFM - волюметричний. Це значить, що рахується кількість оборотів шайби всередині вимірювальної камери лічильника палива. Для роботи лічильників палива не потрібно зовнішнє живлення, вони повністю автономні і не обслуговуються. Необхідно тільки стежити за станом штатних фільтрів палива для запобігання забруднення лічильника палива. 

Відмінності та переваги лічильників палива DFM перед іншими варіантами контролю палива

Переваги лічильника палива в тому, що тільки за допомогою проточних витратомірів можна визначити точну витрату палива. Використовуючи інше устаткування (датчики рівня палива, ультразвукові датчики і т.д) ви не отримаєте точну інформацію про витрату палива, так як існує багато факторів, що впливають на їх працездатністю і отримання за їх допомогою достовірних результатів. Так, наприклад, використовуючи датчики рівня палива ви не зможете проконтролювати і своєчасно виявити повільні зливи палива. Вже багато наших клієнтів оцінили надійну і точну роботу лічильників палива на різноманітній техніці і можуть залишити тільки позитивні відгуки про проточні витратоміри.

GPS-моніторинг: контроль техніки 24/7, ефективність використання машин, повна аналітика

Для отримання повної інформації про рух, маршрут і роботу Вашої техніки наша компанія пропонує системи GPS-моніторингу. GPS трекер встановлюється на транспортний засіб і визначає його місце розташування (координати), швидкість руху, тривалість зупинок і стоянок, контролює параметри різних датчиків, тощо. Вся зібрана інформація в режимі реального часу передається на сервер по GPRS каналу. Дані на сервері зберігаються, обробляються і передаються на диспетчерський пункт для подальшого аналізу. В диспетчерському програмному забезпеченні ви можете переглянути всі параметри роботи техніки, відобразити на векторних або супутникових картах треки руху техніки, перевірити виконання проходження маршруту, контрольних точок або відхилення від них, сформувати звіти за певний період і багато іншого.

Причини, чому варто встановлювати систему GPS моніторингу транспорту:

1. Ефективне використання техніки, виключення нецільових рейсів на 100%.

2. Оптимізація витрат на утримання автопарку.

3. Контроль витрати палива і запобігання його крадіжок.

4. Оптимізація графіка роботи техніки.

5. Контроль виконання технологічних операцій, наприклад, контроль швидкості виконання сільхозоперацій.

6. Контроль в режимі реального часу місцезнаходження техніки.

7. Збір і зберігання всіх даних, постаналіз і планування.

Заощаджуємо і контролюємо паливо за допомогою міні АЗС

Паливо - це життєва сила всіх сільськогосподарських підприємств, що вимагає постійного контролю. За відсутності налагодженої системи контролю видачі палива підприємство несе збитки у результаті перевитрат коштів й відсутності звітності в цілому. На сільгосппідприємствах, зазвичай, використовують застаріле заправне обладнання або необладнані лічильниками палива паливозаправники. У такій ситуації об'єктивний облік палива не ведеться. Для здійснення контролю за видачею палива: кількість відпущеного палива, кому і скільки видано і т.д., ви можете використовувати як вже готові рішення (мобільні заправні модулі, станції перекачки або міні АЗС), так і комплексні системи з віддаленим контролем і ідентифікацією транспортного засобу або водія. Мобільні заправні модулі добре підійдуть для вирішення проблеми заправки в польових умовах, вони легко монтуються на паливозаправник або пересувну ємність з паливом, працюють від бортової мережі транспортного засобу і укомплектовані лічильником палива для точного відпустку ПММ. Крім того, в лінійці продукції Piusi (Італія), яку ми пропонуємо, є лічильники палива з механічним табло і імпульсним виходом, що дозволяє підключити систему реєстрації та передавати інформацію про заправки в офіс для контролю в режимі реального часу. Міні АЗС або стаціонарні АЗС допоможуть налагодити відпуск палива і його контроль безпосередньо на території автобази, ферми або іншого об'єкта замовника. Вони можуть працювати від клавіатури переднабору або мати вбудований блок ідентифікації з передачею інформації в програмне забезпечення. Вибираючи колонку з функцією ідентифікації, ви можете самі планувати і розраховувати кому і скільки необхідно видати палива для виконання тих чи інших робіт. За кожним транспортним засобом або водієм закріплюється спеціальний ключ, за яким вони і отримують паливо. Більше палива, ніж призначено на конкретний ключ, колонка не видасть.

Наша компанія пропонує кілька варіантів з обліку видачі палива

Паливозаправники:

1. Комплект обладнання - це лічильник К44 (Piusi, Італія) з механічним табло і імпульсним виходом, GPS трекер для передачі даних в режимі реального часу.

Це рішення дозволяє контролювати: 

 • Видачу (заправки) палива. Дані на табло лічильника повністю збігаються з даними, які передаються в програмне забезпечення.
 • Сумарну кількість палива, виданого за певний період. 
 • Маршрут паливозаправника. 
 • Несанкціоновані зупинки, заправки.

Якщо на техніку, що заправляється встановлені GPS трекери, в програмі можна сформувати звіт "кому і скільки видано палива". Також можна укомплектувати паливозаправник насосною станцією ST ByPass 3000 12V з лічильником K44 з імпульсним виходом. Такий комплект також може бути встановлений і на стаціонарну ємність. Точність видачі палива 1%. 

2. Комплект обладнання - станція виробництва АЗТ Славутич з віддаленої передачею даних на сервер і опціонально GPS трекер. В цей комплект входить блок ідентифікації і видача палива здійснюється за попередньо запрограмованими ключами. Кожен ключ програмується на денну або разову видачу. Всі заправки відображаються в звіті, який ви можете побачити на комп'ютері, смартфоні, планшеті.

Стаціонарні паливні колонки:

1. Стаціонарна паливозаправна колонка NOVA з віддаленою передачею даних на сервер і видачею палива за спеціальними ключам. Додатково можна встановити фільтр перед колонкою, це продовжить термін її служби. Даний фільтр може комплектуватися поліпропіленовим картриджем для більш тонкої фільтрації. Точність відпуску палива 0,25% забезпечується вбудованим поршневим дозатором.

2. Паливозаправні колонки ST виробництва Piusi, Італія. Цей варіант включає в себе перекачувальну станцію ST ByPass 3000 12V виробництва Piusi (Італія) і GPS трекер для віддаленої передачі даних. Це дозволить вам контролювати кількість відпущеного палива за певний період з точністю 1%, кількість заправок, час, коли було видано паливо.

Які вигоди ви отримаєте від використання різних систем моніторингу та обліку палива?

По-перше, ви побачите реальну витрату палива кожним транспортним засобом і зможете спланувати витрати на його покупку в майбутніх періодах. По-друге, ви можете відстежувати виконання призначених завдань: проходження маршруту або відхилення від нього, швидкісний режим техніки і різні параметри роботи транспортоного засобу. Ви можете не турбуватися про терміни проведення планового ТО, програма сама нагадає вам про це. Також ви можете позначити ряд умов, при досягненні яких, ви отримаєте повідомлення в програмі або на мобільний телефон і зможете запобігти виникненню аварійної ситуації, наприклад, перегрів двигуна.

Переваги роботи з Інтех-Про

На ринку контролю палива наша компанія працює з 2008 року. За цей час ми неодноразово переконувалися в якості обладнання, яке ми пропонуємо. Ми не зраджуємо обраним нами брендам (Технотон, Piusi, BITREK) і не намагаємося запропонувати дешевші рішення сумнівної якості нашим клієнтам. Ми виробляємо майже всі позиції монтажного комплекту для встановлення лічильників палива і впевнені в його якості. Основні наші замовники - це сільгоспвиробники і вантажні перевізники. Вибираючи нашу компанію в партнери, ви можете не сумніватися у вирішенні ваших завдань, а наші фахівці завжди будуть раді надати вам кваліфіковану і своєчасну допомогу. Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, нехай це буде маленьке фермерське господарство, котрому достатньо використовувати прості механічні лічильники палива, або великий агрохолдинг, якому потрібно налагодити централізований збір інформації та її сумісність з бухгалтерськими програмами.