Программне забеспечення для GPS моніторінга Wialon

Моніторинг в режимі реального часу – сучасний спосіб збільшення ефективності роботи автопарку. Більшість керівників компаній, що мають в своєму розпорядженні транспортні активи, але не використовують систему моніторингу, стикаються з великою кількістю труднощів, які, як правило, пов'язані з нераціональним використанням ТЗ, розкраданням палива і недобросовісним виконанням трудових обов'язків співробітниками.

Онлайн GPS моніторинг транспорту і мобільних співробітників з Wialon не тільки оптимізує ваші витрати, а й підвищить дисципліну водіїв.

Система Wialon Pro пропонує безліч функцій, гнучкість налаштування та швидку роботу. В системі моніторингу Wialon Pro можна задіяти практично будь-які GPS- і ГЛОНАСС-пристрої, як в звичайному варіанті, так і з підключеними зовнішніми датчиками, і обробляти прийняту від них інформацію.

Система дозволяє контролювати:

  • Витрату палива з точністю 1%

  • Витрату палива з точністю 1% на стоянках і в русі

  • Витрату палива на 1 га обробленої площі

  • Мотогодинни (час роботи двигуна)

  • Оброблену площу

  • Маршрут, пробіг, графік руху

  • Кількість, тривалість стоянок і / або зупинок

  • Проходження планового техобслуговування

  • За допомогою даних про швидкість руху – якість виконання робіт в полі і т.д.

  • Температуру двигуна, тиск масла, дані з різних датчиків

Приклад програмного забезпечення (ПЗ):

Карти в системі супутникового моніторингу

Система Wialon Pro підтримує роботу з різними типами карт. Зокрема, підтримуються популярні GoogleMaps, BingMaps, Яндекс.Карти, Yahoo! Maps, Open Streetap і інші типи.

Щоб побачити на карті маршрут руху автомобіля, потрібно вибрати потрібний період часу і побудувати трек. На карті може показуватися одночасно кілька треків - і для різних машин, і для однієї за різні періоди. Треки можуть показувати зміною кольору зміну швидкості або показань різних датчиків. Інструмент «Програвач треків» дозволяє побачити рух автомобіля по треку.

Мої місця або POI

Система GPS-моніторингу дозволяє нанести на карту і відображати необмежену кількість точок інтересу (POI - PointsofInterest), що мають особливе значення для користувача. В системі Wialon ця функція вдосконалена. Особливість, яка не має аналогів у конкурентів - можливість задати радіус POI і використовувати цю інформацію в звіті. Це особливо актуально для позначення великих об'єктів - складів, заводів, автобаз.

Геозони

Цей інструмент застосовується для контролю відвідування транспортом об'єктів на карті. Wialon підтримує геозони в формі лінії, кола або багатокутника. Можна налаштувати повідомлення про вхід об'єкта в геозону або його вихід із неї.

Повідомлення системи

У заданих випадках можна отримувати від системи повідомлення. Такими подіями, наприклад, може бути зупинка або перевищення швидкості транспортного засобу, подача сигналу тривоги, втрата зв'язку, зміна показників датчиків або прибуття в контрольну точку маршруту.

Контроль маршрутів

Інструмент «Контроль маршрутів» дозволяє спостерігати за транспортним засобом або співробітником, що рухаються по маршруту, відповідно до розкладу контрольних точок. Цей інструмент дозволяє задати пункт відправлення, пункт призначення і проміжні точки, для кожної можна задати свій час прибуття і відправлення з потрібною точністю і допустимим відхиленням.

Звіти в системі GPS / ГЛОНАСС моніторингу Wialon

В основі звітів в системі моніторингу Wialon лежать шаблони можливістю редагування. Це дозволяє будь-якому користувачеві Wialon створити для себе оптимальну форму звіту. Кожен звіт може містити довільне число графіків і таблиць, зміст яких теж задає сам користувач.

Найчастіше табличні звіти в системі Wialon будуються виходячи з історії об'єкта, з якої витягуються проміжки часу, що відповідають заданим критеріям. Це можуть бути звіти про поїздки, рейси, стоянки, зупинки, мотогодини, відвіданих місцях і геозон; звіти про швидкість пересування, про показання датчиків і т.д. Для виведення інформації в таблицю вказуються параметри фільтрації. Наприклад, мінімальна тривалість або пробіг даної поїздки, або ж тільки геозон, в яких транспортний засіб знаходився не менше заданого часу, або ж протягом деякого часу був включений датчик.